Zrzut ekranu 2018-03-28 o 19.02.49.png

Hi.

Witam na moim blogu. Mam nadzieję, że znajdziesz coś interesującego dla siebie

ALGI MORSKIE MAJĄ MOC

ALGI MORSKIE MAJĄ MOC

Wiosna rządzi się swoimi prawami. Im więcej promieni słońca za oknem, w tym większej panice szukamy kosmetyków na poprawę wyglądu naszej skóry. Zadbane ciało, gładka skóra, brak pomarańczowej skórki... która z Nas nie marzy o idealnym pięknie? 

 

beauty.jpg

Niestety muszę przyznać, że ja w tym roku nie specjalnie mogłam być aktywna fizycznie. Musiałam odstawić treningi i zmienić dietę na bardziej normalną od sportowej. Wszystko przez komplikacje z zajściem w ciążę, (kiedyś Wam opowiem całą historię) Jak się domyślacie, trochę mi przybyło kilogramów a moja skóra straciła dawny blask. Też zaczęłam w panice szukać kosmetyków na poprawę wyglądu mojej skóry. A ponieważ od dawna jestem zdeklarowaną fanką kosmetyków marki Bielenda, wybór był oczywisty. Uwielbiam ich peelingi i masła, pachną obłędnie i dają bardzo fajne efekty. Tym razem sięgnęłam więc po nowość, kosmetyki z algami morskimi. O dziwo, moja ostatnio dość alergiczna skóra ciała przyjęła nowe mazidła bardzo dobrze i nie dała żadnych oznak niezadowolenia. Jest nadzieja, że będę mogła założyć spodenki latem... ;) Muszę napisać kilka słów pochwał na temat konsystencji balsamu ciała. Jest to jedno z najszybciej wchłaniającyh się balsamów jakie kiedykolwiek używałam. Skóra jest aksamitnie gładka i odżywiona. Nawilżenie utrzymuje się bardzo długo. 

Postanowiłam nie szastać tylko słowami, ale zorganizować dla Was konkurs, w którym będziecie mogły wygrać aż trzy zestawy kosmetyków Algi Morskie Bielenda. Szczegóły konkursu już niebawem

KOTURNOWE WARIACJE

KOTURNOWE WARIACJE

ODWAGI MALEŃKA

ODWAGI MALEŃKA