Świąteczny prezentownik – Upominki z Pepco za mniej niż 50 zł

Kupowanie prezentów w okresie świątecznym to istny wyścig z czasem i zasobami portfela. Rozgrzane do czerwoności karty kredytowe wydają z siebie ostatnie złotówki nie wspominając już o bólu głowy po otrzymaniu wyciągu po świętach 🙂 Człowiek stoi przed pytaniem, zaszaleć czy być pragmatycznym? Według Provident Polska najbardziej odczują święta osoby trzydziestokilkuletnie ( o zgrozo, to o mnie!) których święta Bożego Narodzenia będą kosztowały w roku 2019 nawet 1722 zł! Oczywiście, wydajemy więcej bo zarabiamy więcej. Nie bez znaczenia są też świadczenia socjalne w postaci 500+ które zdecydowanie wpływa na wzrost wydatków świątecznych. Co kupić gdzie, by jednak wydać mniej? Poniżej mój świąteczny prezentownik.

Upominki za mniej, Pepco poleca się do usług.

Wiedzieliście o tym, że Pepco to obecnie najprężniej rozwijająca się sieć w Polsce? Sama byłam zdziwiona, kiedy przeczytałam o tym w jakimś raporcie. Na początku wydawało mi się to nonsensem, bo przecież na naszym rynku działają sieciowe giganty i nigdy bym nie pomyślała, że Pepco może może być liderem jeśli chodzi o sieci odzieżowe. Ale potem pomyślałam, że w tym szaleństwie jest metoda. Sama kupuję tam mnóstwo ubrań dla Sati i zabawki. Trafiają się świetne artykuły dekoracyjne do domu i kiedy przeanalizowałam swoje zachowania zakupowe, oczywiste było dla mnie dlaczego sklepy Pepco są tak oblegane. Postanowiłam więc przygotować świąteczny prezentownik z propozycjami upominków z Pepco. 

Zabawki z Pepco

Zabawki sprawiają radość każdemu dziecku, według nich należy im się nowa sztuka każdego dnia 🙂 Niestety jestem obecnie w gronie rodziców, którzy przeżywają każde wyjście do sklepu i modlą się w duchu, żeby choć raz zakupy odbyły się bez krzyku o “chcę to, chcę tamto” Sati dopiero od niedawna zaczęła się bawić zabawkami i teraz przy każdej reklamie słyszę że ona to chce. Niestety, albo może stety, ale sklepy Pepco zaczęła kojarzyć z zakupami zabawek. Pocieszam się tylko tym, że Pepco przynajmniej nie drenuje portfela. Można tam dostać całkiem przyzwoite zabawki za naprawdę rozsądne pieniądze. W naszym domu hitem jest obecnie pralka, gadająca lalka Natalia, domek i kuchenka. 

Dla mamy, koleżanki, siostry.

Znalazłam świetne propozycje prezentów dla żeńskiej części adresatów świątecznych upominków. Piękne kapcie z futerkiem za niecałe dwadzieścia złotych, kuferki i szkatułki na biżuterię do pięćdziesięciu złotych czy zestaw akcesoriów do mycia ciała za niecałe dziesięć złotych! Rzadko kupuję sezonowe szkło ale ten zestaw kubków świątecznych oczarował mnie tak, że musiałam go kupić, koszt, niecałe piętnaście złotych. W sklepach pepco można też znaleźć mnóstwo innych ciekawych propozycji na upominki. Ostatnio widziałam bardzo fajny komplet sztućców czy akcesoria do łazienki. Zestawy ręczników i piękne filiżanki. Wystarczy pięknie spakować i prezent gotowy. 

        

Zapisz się do Newslettera #MissisBoss i bądź na bieżąco ze wszystkimi atrakcjami naszej społeczności !

Co myślisz ?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 Comments
 • Anna
  grudzień 12, 2019

  Mam bardzo podobne kubeczki czerwono-białe,
  w zeszłym roku dostaliśmy z mężem od mojej siostry na gwiazdkę, razem z aromartyczną herbatą na wagę i pierniczkami własnej roboty + ramka ze zdjęciem małego siostrzeńca z fotograficznej sesji świątecznej. Ja za to kupiłam moim siostrom i mamie w Empiku po książce, powieści obyczajowe polskich pisarek o tematyce świątecznej. Także, przy kupowaniu prezentów świątecznych liczy się pomysłowość a nie duża kasa!!!

  • Narine
   grudzień 12, 2019

   Zgadzam się z Tobą w pełni. My w tym roku dla babci i dziadka też zrobiliśmy piękne ramki ze zdjęć Sati właśnie w Empiku. Druga babcia, moja mama dostanie książki Olgi Tokarczuk.